Spotkanie z podróżnikiem Michałem Szulimem

W dniu 28 maja 2019 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ogrodzieńcu odbyło się spotkanie z podróżnikiem pt. „Wśród dzikich plemion Etiopii” w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Spotkanie prowadzone było przez Michała Szulima – autora książek: „Miejsce za miejscem, czyli podróże małe i duże” oraz „Podróży małych i dużych... ciąg dalszy”.

Podróżnik zabrał uczestników spotkania na ciekawą wyprawę wśród dzikich plemion Etiopii. Podczas spotkania można było się dowiedzieć skąd pochodzi kawa i jaki jest zwyczaj jej podawania w Etiopii. Pojawiły się także cenne informacje dotyczące sposobów podróżowania po tym państwie oraz ich cen. Michał Szulim opowiedział także o dzikich plemionach takich jak: Mursi i plemię Hamerów. Całość opowieści dopełniały liczne fotografie.

Po spotkaniu uczestnicy mieli szansę zakupienia obu książek podróżnika, a także zadawania pytań i rozmowy przy słodkim poczęstunku.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielce władz samorządowych – Pani Magdalenie Sitek - Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Ogrodzieniec oraz wszystkim uczestnikom za przybycie i udział w spotkaniu

MICHAŁ SZULIM: wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 800 koncertów, podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie, współpracownik pisma podróżniczego "All Inclusive", twórca bloga www.MiejsceZaMiejscem.pl .