Spotkanie DKK styczeń 2024

Spotkanie DKK w Gieble

W środę 31.01.2024r. spotkaliśmy się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w filii bibliotecznej w Gieble, aby podzielić się wrażeniami po przeczytaniu książki Jojo Moyes pt. "Ostatni list od kochanka". Dyskusja była pełna emocji i refleksji nad głębokimi aspektami miłości i losów bohaterów. "Ostatni list od kochanka" to historia niespełnionej miłości, która przyszła znienacka. Była wręcz zakazana, ponieważ ujawnienie jej wywałoby skandal. To opowieść o trudach w dokonaniu wyboru. Nasza bohaterka Jennifer ma ogromny dylemat, czy pozostać u boku bogatego męża i wieść dalej luksusowe życie, czy wybrać kochanka przy którym jest szczęśliwa. Po wielu latach na tę historię natrafia młoda dziennikarka, która przypadkiem odnajduje tajemniczy, miłosny list. Próbuje dowiedzieć się kim byli kochankowie i jak potoczyły się ich dalsze losy, ponieważ sama jest uwikłana w romans z żonatym mężczyzną. Czy Ellie się to uda? Czy odkryje kto pisał listy? Zapraszamy na kolejne spotkanie DKK w ostatnią środę lutego.

LUT