Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie wraz ze współorganizatorami zaprasza do udziału w XXIV edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego MOJA ZIEMIA - CZYSTY ŚWIAT pt. „Pszczoły z eko-szkoły”

Szanowni Państwo,
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie wraz ze współorganizatorami zaprasza do udziału w XXIV edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego MOJA ZIEMIA - CZYSTY ŚWIAT  pt. „Pszczoły z eko-szkoły”
  • prace konkursowe należy składać w terminie do 08.04.2022 r. w Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie przy placu prof. Włodzimierza Wójcika 1, 42-500 Będzin (z dopiskiem „Konkurs ekologiczny 2022”)
  • prace z miast partnerskich Będzina należy przesłać do 08.04.2022 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres Urzędu Miejskiego w Będzinie
  • rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 23.04.2022 r. (sobota)