Kolejne spotkanie DKK

W środę 24 listopada 2021r. w filii bibliotecznej w Gieble odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem dzieliliśmy się wrażeniami po przeczytaniu książki Sylwii Kubik pt. "Pod naszym niebem". Akcja książki toczy się w spokojnej i cichej wsi. Jednak ten spokój chce przerwać pewien doktor, który zakupił budynek po dawnej szkole. Mieszkańcy drogą pantoflową dowiadują się, że ma tam powstać ośrodek terapii uzależnień. Czytając książkę "Pod naszym niebem" możemy poczuć jak ważna jest miłość, bliskość i otwartość na drugiego człowieka. Jak ważna jest wiara w Boga i modlitwa. Wówczas jesteśmy w stanie pokonać wszystkie problemy i trudności. Zapraszamy na kolejne spotkanie DKK, które odbędzie się 29.12.2021r o godz.16.00. Tematem spotkania będzie książka Marka Edelmana pt." I była miłość w getcie".

LIS