niedziela, 28 listopada 2021 r.
imieniny obchodzą: Jakub, Stefan

Noc Bibliotek 2021

Strona główna » Aktualności » Noc Bibliotek 2021

Noc zagadek w bibliotece

W miniony piątek odbyła się kolejna edycja Nocy Bibliotek. Tym razem hasłem przewodnim naszego spotkania było „Czytanie wzmacnia”. Przybyła młodzież miała okazję bawić się razem odpowiadając na zagadki detektywistyczne, biorąc udział w książkowych kalamburach, zabawach z nagrodami oraz rysując komiksy.

Na uczestników czekały napoje, słodki poczęstunek a także tosty. Kilka godzin wspólnej zabawy pozwoliło na wykazanie się kreatywnością, spostrzegawczością oraz umiejętnością pracy zespołowej. Zwieńczeniem imprezy było rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze przebranie i przyznanie nagród uczestnikom Nocy Bibliotek.

Mamy nadzieję, że Noc Bibliotek zachęci młodzież do uczestnictwa w kolejnych imprezach organizowanych przez bibliotekę.