
biblioteka.ogrodzieniec.pl
Warsztaty "Na płótnie malowane" w Gieble
19
wrz
2023
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Ogrodzieńcu. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
Czytanie jest dla umysłu
tym czym gimnastyka dla ciała
W dniu 10 czerwca 2016 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ogrodzieńcu odbyła się "Noc w bibliotece z Harrym Potterem". Na początku spotkania odbył się konkurs na Najlepsze Przebranie w którym I miejsce zajął Kajetan Koniec. Dla wszystkich uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji. W tę jedną w roku noc Biblioteka zamieniła się w Szkołę Magii i Czarodziejstwa. Podobnie jak w Hogwarcie, do czterech domów: Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff, Ravenclaw zakwalifikowała uczestników „tiara przydziału”. Ponadto było wiele niespodzianek w tym: rysowanie swojego godła, quizy, zagadki, wykreślanki, szukanie Kamienia Filozoficznego czy tworzenie komiksu z postaciami z książki Harry Potter.
Na koniec odbyło się przyznanie pucharów dla drużyny zwycięskiego domu i wręczenie nagród oraz listów z Hogwartu dla wszystkich uczestników.Wieczór spędzony w Bibliotece to niezapomniana przygoda, dzięki której młodzi czytelnicy mogli zaprzyjaźnić się z książką.
biblioteka.ogrodzieniec.pl
19
wrz
2023
Więcej
biblioteka.ogrodzieniec.pl
12
wrz
2023
Więcej
biblioteka.ogrodzieniec.pl
12
wrz
2023
Więcej
Dane biblioteki
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Ogrodzieńcu
42-440 Ogrodzieniec
Plac Wolności 42
woj. Śląskie
Przewiń stronę na samą górę.
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.