MINIONKI ROZRABIAŁY !

1 sierpnia 2013 roku w czasie wakacji letnich miłośnicy bajek z naszej Gminy wybrali się do kina Helios w Dąbrowie Górniczej na film „Minionki rozrabiają” 3D. Wszyscy uczestnicy chętnie zebrali się o godzinie 9.00 w Budynku Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Ogrodzieńcu, skąd wyruszyliśmy do kina.
Minionki, to wesołe, żółte urwisy które wróciły do kin w nowej komedii.
W domku na przedmieściu mieszka sobie Gru wraz z córeczkami i całą gromadką Minionków. Gru nie jest już Super-Przestępcą, lecz wytwórcą dżemów i żelek. Minionki dzielnie pomagają mu w pracy objadając się galaretkami i innymi słodkościami. Ale pewien tajemniczy złoczyńca chce je wykorzystać, by podbić świat. Specjalny eliksir zmienia dobre Minionki w paskudne fioletowe Minionki-Demonki, które są w stanie pożreć wszystko, co im stanie na drodze. Gru rusza do akcji, by ocalić swoich żółtych przyjaciół. Musi znaleźć sposób, by Minionki-Demonki wróciły do dawnej postaci. Na drodze stanie mu tresowana kura obronna, laserowe zasieki i wiele innych przeszkód.  Po seansie dzieci miały czas wolny i spacerowały po pasażu handlowym w galerii Pogoria. A młodsze pociechy z opiekunami poszły do McDonald’a na małe co nie co. Po wszystkich atrakcjach udaliśmy się do autobusu i dzieci bezpiecznie wróciły do domu. Takie wyjazdy do kina to wielka frajda dla dzieci , ponieważ miło i przyjemnie spędzają swój wolny wakacyjny czas.

SIE