Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w XXV edycji konkursu z zakresu ochrony środowiska i ekologii. Ogólnopolski konkurs Moja Ziemia - Czysty Świat pt.: „Ze śmieci szycie to zielone życie” jest organizowany przez Urząd Miejski w Będzinie, Starostwo Powiatowe w Będzinie, Miejską
i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Będzinie, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, Państwowe Gospodarstwo Leśne - Lasy Państwowe Nadleśnictwo Siewierz oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Będzinie.
Prace na konkurs należy składać w terminie do 7 kwietnia 2023 roku w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie przy placu prof. Włodzimierza Wójcika 1,
42-500 Będzin (z dopiskiem „Konkurs ekologiczny 2023”)
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 11.05.2023 roku (czwartek) o godz.: 10.00.  Laureatów poznamy dzięki informacji na oficjalnej stronie internetowej www.biblioteka.bedzin.pl i profilu Facebook Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie.
W załączniku: regulamin i plakat.