Spotkanie DKK 27.07.2022r.

W dniu 27.07.2022r. w filii bibliotecznej w Gieble odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem dzieliliśmy się wrażeniami po przeczytaniu książki Katarzyny Nosowskiej pt. "Powrót z Bambuko". Lekkie pióro autorki sprawiło, że książka każdemu przypadła do gustu i została szybko przeczytana. "Bambuko to kraina, która rozpościera się poniżej Krainy Przytomności. Spadamy do Bambuko, a konkretnie jesteśmy strącani, przez specjalizujące się w strącaniu do Bambuko jednostki typu rodzina, znajomi lub twory systemowe, takie jak szkoła, Kościół, państwo." Katarzyna Nosowska oddała w nasze ręce powieść o jej wspinaczce, jej "Schodami Olśnień" (każdy ma swoje, indywidualne), powyżej Krainy Bambuko, aż do Krainy Przytomności. Stawiając krok po kroku, przekazuje swoje spostrzeżenia na temat otaczającego świata. Autorka pokazuje nam, że nabierając dystansu do siebie i do otoczenia, zawsze znajdziemy wyjście z sytuacji a życie będzie prostsze i mniej skomplikowane. Zapraszamy na kolejne spotkanie DKK za miesiąc 31.08.2022r. o godz.16.00 Książka Agnieszki Olejnik pt. "Wianek z lawendy".

LIP