Spotkanie autorskie - Śpiewająca Biblioteka w Gieble

W dniu 16.05.2022r. do filii bibliotecznej w Gieble przybyła autorka książek dla dzieci Pani Edyta Zarębska, wraz z mężem Robertem Zarębskim, aby spotkać się z przedszkolakami ze Szkoły Podstawowej w Gieble z grupy "Smerfy" i "Słoneczka" wraz z wychowawcami. Podczas spotkania pisarka opowiedziała dzieciom historię z dzieciństwa, o tym, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji, a często kierunek marzeń i drogę odnajdujemy w książkach. Były także zgadywanki obrazkowe autorstwa Pani Edyty. Nie zabrakło bajek głośno czytanych przez Pana Roberta oraz piosenek przy muzyce. Wszystko po to, aby zachęcić małych gości do czytania książek i odwiedzania biblioteki. Przedszkolaki bawiły się bardzo dobrze i aktywnie brały udział w spotkaniu.

Zajęcia zorganizowano w ramach projektu: Partnerstwo dla Książki 2022 „Biblioteka kulturalnym sercem Gminy - cykl działań animujących czytelnictwo dzieci i młodzieży oraz osób w wieku 60+”. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”