czwartek, 19 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Konstancja, Leopold

KOLEJNE SPOTKANIE DKK

Strona główna » Aktualności » KOLEJNE SPOTKANIE DKK

W środę 28 sierpnia 2019r. spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w filii bibliotecznej w Gieble upłynęło nam przy książce Moniki Szwaji pt.,,Anioł w kapeluszu". Wszyscy z sympatią wyrażali się o tematyce i stylu pisania autorki. Powieść ta ma wiele wątków, które się wzajemnie przeplatają, by doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Tytułowy anioł to pani Jaśmina cierpiąca po stracie męża. Jednak nie zamyka się w sobie. Pokazuje nam, że ma wrażliwe serce i jest pomocna tym, którzy również znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Razem ze swoimi przyjaciółmi czyni wiele dobra. Jest to lektura, która nastraja optymistycznie do świata i ludzi. Obyśmy często napotykali na swojej drodze takie właśnie życzliwe osoby. Zapraszamy na najbliższe spotkanie DKK, które odbędzie się 25 września w Dworku w Gieble. Będziemy omawiać książkę Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego pt.,,Ania".