środa, 26 czerwca 2019 r.
imieniny obchodzą: Jan, Paulina

Konkurs czytelniczy

Strona główna » Aktualności » Konkurs czytelniczy

W dniu 29 maja 2019 w filii bibliotecznej Ogrodzieniec „Wiek” odbył się konkurs czytelniczy „Magiczny świat Ani z Zielonego Wzgórza” zorganizowany przez bibliotekę szkolną i filię MGBP w Ogrodzieńcu. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwsza obejmowała test ze znajomości życia i twórczości autorki książki –Lucy Maud Montgomery. Druga część dotyczyła znajomości treści książki „Ania z Zielonego Wzgórza”. Uczestnicy losowali po trzy pytania i po chwili odpowiadali. Jury oceniało odpowiedzi i po sumowaniu punktów z testu i punktów z odpowiedzi ogłoszono wynik.

Pierwsze miejsce zdobyła Natalia Majcherczyk z klasy III A, drugie Aleksandra Grzesiak z klasy III A, trzecie Agata Grzesiak z klasy III A. Specjalne wyróżnienie zdobyła Ewa Jurczak z klasy III A.

Laureatki konkursu otrzymają nagrody książkowe . Gratulujemy !