niedziela, 22 października 2017 r.
imieniny obchodzą: Haliszka, Loda

SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI

Strona główna » Aktualności » SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI

W środę 27.09.2017r. na kolejnym spotkaniu DKK w filii bibliotecznej w Gieble omawialiśmy książkę pt. ,, Nietypowa baba jestem '' Anny Seniuk w rozmowie z córką Magdaleną Małecką-Wippich. Aktorka znana z powściągliwości, po raz pierwszy szczerze mówi o swoim prywatnym życiu, walce z chorobą, teatrze, pasjach, miłości i drodze do kariery. Anna Seniuk przyznaje, że marzenia zaczęła spełniać dopiero po sześćdziesiątce. Nie boi się opowiedzieć o swoich życiowych zmaganiach. Interesująca lektura dla wielbicieli jej talentu i nie tylko.

Następne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się 25.10.2017r. (środa) o godz. 16.00 w Dworku w Gieble. Będziemy omawiać książkę Jojo Moyes pt. ,, Dziewczyna, którą kochałeś ''.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.