niedziela, 22 października 2017 r.
imieniny obchodzą: Haliszka, Loda

Koncert Olega Dowgala

Strona główna » Aktualności » Koncert Olega Dowgala

W piątek, 29 września 2017 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ogrodzieńcu odbył się koncert Olega Dowgala. Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ogrodzieńcu po raz kolejny mieli szansę posłuchać wyjątkowego brzmienia fletni Pana. Oleg Dowgal zachwycił uczestników koncertu niesamowitymi zdolnościami muzycznymi. Gość zaprezentował kilka mniej i bardziej znanych utworów, a następnie zaprosił dzieci do zabawy. Uczestnicy turnieju „Jaka to melodia?” mieli za zadanie odgadnąć prezentowane przez artystę utwory. Najlepszy uczestnik zabawy otrzymał w nagrodę płytę z muzyką Pana Olega Dowgala. Po koncercie można było zakupić płyty artysty oraz otrzymać jego autograf.

Oleg Dowgal – ukraiński muzyk Filharmonii Lwowskiej, wykładowca Wyższej Szkoły Muzycznej we Lwowie. Wykonuje zarówno muzykę klasyczną, jak i rozrywkową. Koncertuje solo i z orkiestrami min. w Rosji, Polsce, Niemczech oraz na Ukrainie.