KOLEJNE SPOTKANIE DKK

26 września 2016 roku o godzinie 16:00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ogrodzieńcu odbyło się powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Zebrani na spotkaniu Klubowicze tym razem omawiali książkę bardzo popularnego autora Nicolasa Sparksa napisaną wspólnie z Billym Millsem, drugim rdzennym Amerykaninie, który startując na olimpiadzie zdobył medal dla Stanów Zjednoczonych.
„Wokini – osobista droga ku szczęściu i rozumieniu siebie” – to alegoria, która pokaże Wam, jakie praktyczne kroki trzeba podjąć, aby polepszyć własne życie we wszystkich jego sferach.
Młody indiański chłopiec David po śmierci swojej siostry jest przekonany, że nigdy nie zazna szczęścia. Ojciec daje mu w prezencie zwój z siedmioma ręcznie malowanymi rysunkami. Ich właściwa interpretacja pozwoli Davidowi zrozumieć samego siebie. Tak wygląda warstwa fabularna „Wokini”.

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się 21 października 2016 roku w Filii Bibliotecznej w Gieble o godzinie 16:00, a tematem spotkania będą „Burzliwe Romanse” Eugeniusza Bodo … Serdecznie Zapraszamy